Сокільницької сільської ради
Львівського району Львівської області

Про ЦНАП

Центр надання адміністративних послуг Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області створено рішенням від 23.08.2022 № 466 Сокільницької сільської ради як постійно діючий робочий орган. Центр надання адміністративних послуг розпочав роботу 25 жовтня 2022 року.

Робота ЦНАП Сокільницької сільської ради, відповідно до статті 4 Закону України «Про надання адміністративних послуг», ґрунтується на таких принципах:

1. Верховенства права, у тому числі законності та юридичної визначеності.
  2. Стабільності.
  3. Рівності перед законом.
  4. Відкритості та прозорості.
  5. Оперативності та своєчасності.
  6. Доступності інформації про надання адміністративних послуг.
  7. Захищеності персональних даних.
  8. Раціональної мінімізації кількості документів та процедурних дій, що вимагаються для отримання адміністративних послуг.
  9. Неупередженості та справедливості.

Основними завданнями є:

1. Організація оперативної і зручної системи надання необхідних громадянам та суб’єктам господарювання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень.
  2. Спрощення процедури отримання адміністративних послуг і поліпшення якості їх надання.
  3. Забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, а також про можливості отримання електронних послуг, у т.ч. із застосуванням комп’ютеризованого місця для самообслуговування.
  4. Прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, їх реєстрація та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг.
  5. Видача суб’єктам звернень результатів надання адміністративних послуг.
  6. Проведення моніторингу якості надання адміністративних послуг, визначення та вжиття заходів щодо підвищення рівня якості їх надання.
  7. Забезпечення процесу автоматизації надання адміністративних послуг шляхом використання інформаційних систем та систем електронного документообігу.
  8. Здійснення інших повноважень на основі та на виконання Конституції та законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України та інших нормативно-правових актів.